Скандал зі Star Wars Battlefront 2: Гравці підрахували, скільки часу займе розблокування всіх героїв

Ігри

20 листопада 2017, 19:52

Скандал зі Star Wars Battlefront 2: Гравці підрахували, скільки часу займе розблокування всіх героїв

Скандал зі Star Wars Battlefront 2: Гравці підрахували, скільки часу займе розблокування всіх героїв  - фото

Фото: EA

Користувачі вирішили, що Electronic Arts намагається примусити їх до використання мікротранзакцій

Користувачі Reddit підрахували, що для того, щоб розблокувати всі 23 персонажі (герої і кораблі), доступні наразі в Star Wars Battlefront 2, в середньому гравцям доведеться витратити на безперервні битви близько доби

Це відразу викликало шквал критики серед геймерів, які вважають, що Electronic Arts таким чином хоче змусити їх витрачати на це ігрову валюту.

У свою чергу в EA ситуацію, що склалася пояснили тим, що хочуть, щоб користувачі могли відчувати гордість і задоволення, коли їм вдається розблокувати чергового персонажа.Втім, невдоволення ігрового співтовариства компанії подолати так і не вдалося.

При цьому раніше Star Wars Gaming підрахував, що на те, щоб розблокувати весь контент SW Battlefront 2 може піти близько півроку інтенсивної гри.

Тим же, хто не захоче витрачати стільки часу, доведеться закупити наборів кристалів на $2,1 тисячі.

Після цього в компанії прийняли рішення знизити вартість героїв в чотири рази.

Зазначимо, що Star Wars Battlefront 2 вийшла на платформах PlayStation 4, Xbox One і PC 17 листопада.Раніше повідомлялося, що творці Star Wars анонсували фільм про Обі-Ван Кенобі.

НВ


Читайте новий номер журналу НВ

Передплатіть журнал НВ та читайте новий номер вже зараз. Передплатники також отримують доступ до архівних номерів журналу НВ. Вартість передплати журналу на 3 місяці усього 59 грн.

Передплатити журнал