Війна на всіх фронтах. У Мінцифри України вимагають заборонити російську пропагандистську гру Atomic Heart

4 березня, 07:31
Гра Atomic Heart пропагує ідею величі радянського комунізму (Фото:Mundfish)

Гра Atomic Heart пропагує ідею величі радянського комунізму (Фото:Mundfish)

Голова Міністерства цифрової трансформації Михайло Федоров направив запити до Sony, Microsoft і Valve з вимогою заборонити продаж шутера, який пропагує СРСР та російську агресію у бік України.

Про це глава відомства повідомив 3 березня у своєму Twitter, доклавши копії звернень до Sony Interactive Entertainment, Sony Group Corporation, Microsoft Corporation, Valve Corporation:

"Офіційні вимоги заборонити продаж гри Atomic Heart. Я вірю, що жоден із цих бізнесів не підтримує кривавий режим, вбивства чи романтизацію комунізму. Абсолютно новий рівень російської цифрової пропаганди - використання ігрової індустрії."

Відео дня

Як повідомили NV Техно у прес-службі заступника міністра цифрової трансформації Олександра Борнякова, це не перший крок у боротьбі з грою, що випущена студією, пов'язаною з підсанкційним російським олігархом Сергієм Кирієнком. Нагадаємо, Atomic Heart вийшла на платформі VK Play, яка належить його синові - Володимиру Кирієнку.

За заявою Борнякова, Мінцифри вело непублічну комунікацію щодо нерозповсюдження гри в Україні. Цей підхід мав успіх раніше, коли завдяки ініціативі міністерства з російського ринку пішов PayPal.

Проте цього разу непублічне звернення не спрацювало, і Міністерство цифрової трансформації України вирішило діяти активніше, направивши офіційні листи компаніям.

«Публічний вимір та використання твіттер-дипломатії стали основою нашої кампанії по цифровій блокаді, - заявив Олександр Борняков. - Використовуємо всі засоби для досягнення результатів».

Також заступник міністра цифрової трансформації нагадав, що 21 лютого відомство офіційно виступило проти розповсюдження цифрових версій гри на території України.

Раніше NV писав, що інвесторами Atomic Heart виступають Gaijin Entertainment та GEM Capital. Перша, за інформацією ЗМІ, також спонсорує Великокаліберний Переполох — антиукраїнський канал на YouTube, який пропагує російську армію.

У самій грі користувачі вже знайшли кілька посилань до нинішньої війни, а також образи на адресу українців.

Показати ще новини
Радіо NV
X