Вперше в історії. У Steam вийшла гра, повністю створена штучним інтелектом

22 вересня, 13:01
Все у грі — геймплей, сюжет, музика, озвучка, арт — було згенеровано ШІ (Фото:This Girl Does Not Exist / Steam)

Все у грі — геймплей, сюжет, музика, озвучка, арт — було згенеровано ШІ (Фото:This Girl Does Not Exist / Steam)

Штучний інтелект вже перемагає у мистецьких конкурсах, допомагає створювати ліки та навіть розшифровує мову тварин. Тепер ШІ повністю розробив відеогру.

На платформі Steam з’явилася відеогра This Girl Does Not Exist — проста головоломка, яка може стати поворотним моментом для всієї індустрії, адже за її створенням стоїть штучний інтелект Midjourney.

Відео дня

Розробники стверджують, що все — геймплей, сюжет, музика, озвучка, арт — було згенеровано ШІ. В інтерв'ю Kotaku вони розповіли, що їм знадобилося кілька спроб, щоб правильно налаштувати роботу Midjourney. Особливо складно штучному інтелекту було генерувати картинку одного персонажа у різних позах та у різному оточенні.

Завдання гравця — зібрати шматочки пазла із зображенням дівчат у міру того, як він зустрічається з ними. Вартість гри — 99 грн.

Гравці взяли гру без захоплення, проте це не зупиняє розробників від подальшої роботи над ШІ. Надалі вони готуються випустити гру для дорослих, де нейромережа допоможе їм з її оформленням, але не відповідатиме за розробку кожного аспекту гри.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X