ZTE представила концептуальний "вухатий" смартфон з двома вирізами в екрані

10 квітня 2018, 16:14

Китайська компанія ZTE опублікувала зображення і опис концептуального смартфона Iceberg на офіційному сайті дизайнерської премії IF World Design Award.

Ця модель може піти в серійне виробництво, але не раніше, ніж через пару років, пише Android Authority.

Передня частина і задня частина ZDE Iceberg зроблені зі скла, і здається, що смартфон вирізаний з блоку льоду, оскільки ви не можете побачити лінію склеювання між двома стеклами. Судячи з усього, ремонт ZTE Iceberg стане абсолютним кошмаром.

Відео дня

Крім того, прозорі "вушка" в кутах гаджета виглядають на рендера досить сумнівним рішенням. Однак, журналісти відзначають, що смартфон ZDE Iceberg виглядає "дивовижно симетричним".

Ще однією особливістю пристрою стали вирізи в екрані і зверху, і знизу. У той час, як у багатьох сучасних телефонів є виріз у верхній частині дисплея, ZTE Iceberg отримав другий виріз внизу, в якому розміщується динамік і, швидше за все, мікрофон.

ZTE Iceberg, як видно на рендері, оснащений двома основними камерами і дактилоскопічний сканером, розташованим на задній панелі. Також наголошується, що смартфон отримає підтримку бездротової зарядки.

Додамо, що на сторінці пристрою на сайті премії IF World Design Guide вказана дата запуску - після 2018 року. А в графі "час розробки" значиться проміжок в 13-24 місяці.

Показати ще новини
Радіо NV
X