Знову проблеми. На деяких смартфонах Pixel 2 навушники не працюють через адаптер

19 грудня 2017, 12:30
Деякі власники Pixel повідомляють, що адаптер для підключення навушників з роз'ємом 3,5 мм через роз'єм USB-C , який входить в комплект поставки, в деяких випадках не працює

При цьому перезавантаження телефону на деякий час прибирає цю проблему, повідомляє Android Central.

Як повідомляється, користувачі, які підключають навушники до смартфону через цей адаптер, продовжують чути звук, який лунає з динаміків самого смартфона Pixel 2. У разі завантаження смартфона в безпечному режимі такої проблеми не спостерігається.

Відео дня

На форумі власників Pixel представники Google рекомендували перезавантажити смартфони в безпечному режимі, що має гарантувати невтручання інших програм і процесів в роботу звуку.

Водночас деякі власники смартфонів які звернулися до Google з описом цієї проблеми, вже отримали нові адаптери. Таким чином, проблема, судячи з усього, не завжди вирішується повністю на програмному рівні.

Раніше НВ повідомляло, що деякі власники Google Pixel 2 XL зіткнулися з проблемою чутливості дисплея. Справа в тому, що захист гаджета від випадкових натискань занадто високий. Проблема, як повідомляють в співтоваристві власників Google Pixel, проявляється, зокрема при використанні смартфона для деяких ігор, а ось при звичайних сценаріях роботи її майже не видно.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X