ЗМІ дізналися суму, за яку Google планувала купити Snapchat

4 серпня 2017, 16:10
Журналісти з'ясували, що в 2016 році Google пропонувала 30 мільярдів доларів за месенджер Snapchat

Зараз месенджер, за оцінками біржових аналітиків, вартує в два рази дешевше, пише TechCrunch .

Повідомляється, що пошуковий гігант провів неофіційні переговори з представниками Snapchat і запропонував 30 мільярдів доларів перед розміщенням акцій Snap Inc. на біржі. Ця пропозиція, мабуть, було секретною навіть серед співробітників Snapchat.

Відео дня

У березні 2017 року компанія Snap розмістила свої акції на біржі, а в перший день торгів капіталізація компанії досягла тих самих 30 мільярдів доларів. З тих пір вона знижується і тепер оцінюється в 15 мільярдів.

За даними ЗМІ, єдиний, хто може прийняти рішення про продаж Snap Inc. - її засновник і генеральний директор Еван Шпігель. За словами джерел, він виступає за незалежність компанії і не зацікавлений в її продажу, хоча саме він вів переговори з представниками Google.

Журналісти відзначають, що об'єднання зусиль може бути корисним для обох компаній. Google отримає популярний додаток, щоб компенсувати невдачі Google+, Buzz і Wave. Також пошуковик міг отримати дані про соціальні взаємодіях людей. У той же час, за допомогою Google Snapchat міг би розвинути свою технологію доповненої реальності і збільшити доходи від реклами за рахунок даних від Google.

У березні 2017 року НВ повідомляло, що середня школа в Каліфорнії заробила десятки мільйонів доларів завдяки вдалому вкладенню коштів в стартап Snap Inc .

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X