Жбурнули свої телефони - отримали новенький Samsung Galaxy S8

11 липня 2017, 16:00
Новини компаній

В суботу 8 липня в честь відкриття магазину COMFY в ТЦ «Городок» відбулася "Льодова битва" за гучний Samsung Galaxy S8

18 безстрашних учасників вийшли на парковку торгового центру, яка на момент розіграшу стала льодовою ареною, і воювали за головний приз акції.

Протягом тижня на сайті COMFY проводилася онлайн реєстрація для всіх бажаючих взяти участь в акції, яка присвячена відкриттю 84-го магазину мережі. У п'ятницю 7-го липня рандомно вибрали 18 учасників, які на арені влаштували льодове змагання. На цей раз організатори акції показали, що таке креатив, і принесли нам трохи холоду влітку, зібравши під відкритим небом справжній льодовий каток.

«У нашому новому магазині є цікава інтерактивна зона, де продаються роботи, яких ви можете програмувати, вони можуть танцювати. Абсолютно будь-який гаджет ви можете в нашому магазині не просто купити, ви можете його налаштувати, апгрейдити, і зробити з ним щось, що ви побажаєте», - говорить Тетяна Корнієнко, керівник відділу маркетингових комунікацій мережі магазинів COMFY

Всі учасники були поділені на три групи і на кожному етапі з команди вилітав один представник. І тільки три фіналісти, пройшовши всі 5 етапів конкурсу, серед яких: біг на льоду, катання на санках, естафета і перетягування каната, отримали бажані смартфони. Фінальне випробування було найбільш феєричним: учасники повинні були жбурнути свій старий телефон якомога далі, після чого їм вручили жаданий Samsung Galaxy S8. Гравців, які вибували в процесі змагання, магазин COMFY не відпустив з порожніми руками і презентував їм подарункові сертифікати на покупку товарів в точках мережі. Переможцями стали: Чібішева Наталія, Доля Віталій і Бушмельов Єгор.

«Ніколи в житті взагалі нічого не вигравала, не відбирали мене ніколи, і тут раптом побачила, що я в списку претендентів на перемогу, шалено зраділа, взагалі не вірила своєму щастю», - поділилася переможниця Наталія Чібішева.

Магазин Comfy в ТЦ "Городок" - це 6-й магазин мережі в Києві, флагманський. На площі 950 кв.м представлений розширений асортимент товарів, доповнений віртуальною полицею, а також окремі зони інновацій, електротранспорту, розумного будинку і навушників. Вперше в мережі на території магазину створена спеціальна зона тестування інновацій, де кожен бажаючий може ознайомитися з технологічними новинками. Тут же можна випити кави, підзарядити свій гаджет, просто відпочити і скористатися інтернетом

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X