Засновник Wikileaks заявив, що Google допомагає Гілларі Клінтон виграти вибори

9 червня 2016, 14:31
В ході виступу на медіафорумі в Москві засновник Wikileaks Джуліан Ассанж заявив, що Google допомагає передвиборній кампанії Гілларі Клінтон і має тісний зв'язок з владою США

"Google безпосередньо залучений в кампанію Гілларі Клінтон, - сказав Ассанж. – Голова ради директорів Google Ерік Шмідт заснував компанію, яка відповідає за цифровий супровід кампанії Гілларі.

Відео дня

Про цю компанію минулого року повідомляв сайт Quartz. За його даними, компанія має назву Groundwork і повинна "забезпечити Клінтон необхідною технічною підтримкою, щоб виграти вибори". Завдання Groundwork – збирати та аналізувати дані про потенційних виборців, щоб підвищити шанси Гілларі Клінтон.

За словами Ассанжа, на результат виборів у США може вплинути те, що Google контролює значну кількість смартфонів.

"Google контролює 80% ринку смартфонів через Android, а якщо ви контролюєте сам девайс, то ви контролюєте все, з чим пов'язані люди через цей девайс", - сказав засновник Wikileaks.

Ассанж також зазначив, що Google має тісний зв'язок не тільки з кандидатом у президенти, але і з нинішньою адміністрацією. За його словами, за останні 4 роки представники Google відвідували Білий дім в середньому раз на тиждень. Сайт The Intercept стверджує, що співробітники компанії бували в Білому домі 427 разів з січня 2009-го по жовтень 2015-го.

Раніше в цього року в США відбувся закритий захід AEI World Forum. На ньому були присутні представники великих IT-компаній, таких як Apple, Google і Facebook. Передбачається, що вони обговорювали, як не допустити президентства Дональда Трампа – кандидата від Республіканської партії і суперника Гілларі Клінтон.

Показати ще новини
Радіо NV
X