Закривають вікна. У Росії порушили антимонопольну справу проти компанії Microsoft

11 листопада 2016, 10:54
Дітище Білла Гейтса виявилося під слідством через скарги Лабораторії Касперського

Федеральна антимонопольна служба Росії (ФАС) підозрює Microsoft в зловживання домінуючим становищем, що порушує російський закон про захист конкуренції, передає Ferra.

ФАС зробила цей крок після скарги Лабораторія Касперського. Компанію не влаштувало те, що Microsoft скоротила час для адаптації та забезпечення сумісності антивірусного ПЗ сторонніх розробників для операційної системи Windows 10. Якщо раніше термін становив близько двох місяців, то тепер він скоротився до 6 календарних днів.

Відео дня

Анатолій Голомолзін, заступник керівника ФАС Росії, прокоменнтировал ситуацію так: "Через те, що компанія Microsoft сама є розробником антивірусного програмного забезпечення Windows Defender, яка автоматично вмикається, якщо стороннє ПЗ не встигло адаптуватися з Windows 10, такі дії ведуть до необґрунтованих переваг для Microsoft на ринку програмного забезпечення. Наше завдання – забезпечити рівні умови для всіх учасників цього ринку".

Раніше НВ повідомляло, що московський міський суд визнав законною блокування соцмережі LinkedIn за позовом Роскомнадзора.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X