Загроза для Apple? Телефони Xiaomi можуть надійти в продаж в США до кінця цього року

6 березня 2018, 08:07

Генеральний директор компанії Xiaomi Лей Цзюнь повідомив, що смартфони бренду можуть з'явитися на ринку США протягом найближчого року.

Компанія, яку називають "китайською Apple", вклала значні кошти в купівлю патентів, щоб юридично підготуватися до виходу на цей ринок, пише TechCrunch.

"Ми завжди розглядали можливість виходу на американський ринок. Ми плануємо почати вихід на ринок до кінця 2018 року, або до початку 2019 року", - сказав Лей Цзюнь.

Відео дня

Кілька років тому Xiaomi почала продавати аксесуари в США, але поки вона не представила на цьому ринку свої телефони, які, на думку TechCrunch, "пропонують високу продуктивність лише за невелику частину вартості флагманських пристроїв від Apple і Samsung". Також Xiaomi пропонує деякі рішення на базі власних процесорів.

Зазначається, що компанія пропонує дешеві і при цьому досить продуктивні пристрої, які не можуть прямо конкурувати з рішеннями Apple, проте є альтернативою для деяких з них.

На думку журналістів, продаж аксесуарів дозволив компанії почати співпрацю з роздрібними торговцями, але неясно, якого прогресу досягла Xiaomi в переговорах з операторами мобільного зв'язку. Хоча у компанії вже є аудиторія з числа покупців аксесуарів, успіх Xiaomi на ринку США все ж буде залежати від операторів зв'язку.

Раніше НВ повідомляло, що чиновникам в США пропонують заборонити користуватися в урядових установах смартфонами та іншими гаджетами від брендів Huawei і ZTE. Документ під назвою "Закон США про державні зв'язки" представив сенатор від штату Техас Майк Конвей.

Цікаво, що в четвертому кварталі 2017 року Huawei реалізувала 41 млн смартфонів, а Xiaomi змогла продемонструвати майже двократне зростання поставок (+ 96,9%), відвантаживши 28,1 млн смартфонів і зайнявши 7% світового ринку. Якщо Xiaomi вийде на ринок США раніше, ніж Huawei, компанії можуть помінятися місцями в рейтингу виробників смартфонів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X