Забійний зв'язок. Американський підприємець створив пістолет, який трансформується в смартфон

24 березня 2016, 16:45
Пістолет-трансформер Ideal Conceal створив американський підприємець Кірк К'єлберг. У зібраному стані він являє собою смартфон, який легко поміщається в кишеню. У бойовому положенні – це пістолет класу дерринджер, розрахований на дві кулі калібру .380

К'єлберг вирішив зробити незвичайну зброю після того, як одного разу його власний пістолет привернув занадто багато уваги в публічному місці. Хоча у нього є дозвіл на приховане носіння зброї, він подумав, що повинен бути спосіб носити з собою пістолет і зайвий раз не турбувати людей, які його помітять. Так виникла ідея замаскувати його під смартфон.

Відео дня

"Смартфони всюди, тож ваш новий пістолет може легко злитися з навколишнім середовищем, - свідчить повідомлення на сайті Ideal Conceal. – В складеному стані він практично непомітний".

Ideal Conceal
Ideal Conceal Фото:

Потенційних покупців подібна перспектива зацікавила. За словами К'єлберга, до нього вже звернулося 2500 бажаючих придбати такий пістолет. При цьому Ideal Conceal надійде в продаж тільки в середині поточного року. Його вартість складе $395.

Представники правоохоронних органів такого ентузіазму не поділяють. Як зазначає директор Національної асоціації поліцейських організацій Білл Джонсон, "замаскована зброя, яка і не здається зброєю, є приводом для занепокоєння".

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X