За ціною смартфона. Apple назвала вартість ремонту iPhone XR

23 жовтня 2018, 09:44

Apple почне продавати iPhone XR на цьому тижні. Перед запуском моделі компанія оприлюднила ціни на ремонт гаджета.

Зокрема, заміна РК-дисплея обійдеться власникам новинки в $199, пише The Verge.

Цікаво, що це значно дешевше, ніж заміна панелі OLED на iPhone XS і XS Max: аналогічний ремонт XS коштує $279, а XS Max - $329. За умови, що на iPhone XR діє доповнена гарантія AppleCare + заміна дисплея буде коштувати всього $29.

Відео дня

Заміна батареї на всіх трьох пристроях обійдеться в $69. При наявності гарантії або доповненої гарантії AppleCare + заміна акумулятора безкоштовна.

Ремонт, пов'язаний із заміною задньої кришки, коштує $399 для iPhone XR проти $549 для XS і $599 в разі XS Max. Високі ціни пояснюються наявністю вологозахисту. Ремонт передбачає не тільки заміну скляної панелі, але і відновлення всіх гідроізоляційних елементів. Ремонт iPhone XS і моделі X з минулого року коштують приблизно однаково.

У той же час, якщо поломка в iPhone XR відбулася не через дії користувача, то її покриє стандартна гарантія, яка поширюється на всіх користувачів. В цьому випадку Apple полагодить гаджет безкоштовно.

Раніше НВ повідомляло, що компанія Apple використовує нові програмні інструменти для ремонту MacBook Pro і iMac Pro, які, якщо вони не використовуються при ремонті ключових деталей, призведуть до "непрацездатної системи".

Без використання цього програмного забезпечення сторонні ремонтні служби не зможуть полагодити MacBook Pro, які страждають від проблем зі складанням дисплея, системної плати, клавіатури та трекпада. Для iMac Pros блокування буде задіяне, якщо сторонній сервіс замінить системну плату або флеш-пам'ять.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X