Поверніть собі інтернет. Як зробити павербанк для Wi-Fi роутера власноруч

24 листопада 2022, 11:15
Павербанк як джерело енергії для запуску Wi-fi роутера (Фото:mc.today)

Павербанк як джерело енергії для запуску Wi-fi роутера (Фото:mc.today)

У зв’язку з терористичними обстрілами енергетичних об'єктів України з боку росіян, у багатьох областях відсутнє світло і виникає питання, як не зіпсувати собі робочий день та залишатися на зв’язку зі своїми рідними.

Видання MC.today пропонує використати павербанк як джерело енергії для запуску Wi-fi роутера, але мова не про звичний павербанк, який використовують для заряджання телефонів, ви можете самостійно змайструвати девайс, який вам у цьому допоможе.

Відео дня

mc.today
Фото: mc.today

​​Для цього потрібен автомобільний акумулятор, підійде навіть старий, дроти, затискачі-«крокодили» та штекери для роутера.

mc.today
Фото: mc.today

Згідно з лайфхаком, автомобільний акумулятор має 12 вольтів, чого достатньо для живлення роутера. Але спочатку переконайтеся, що він розрахований саме на цю напругу. Тому що деякі девайси працюють від адаптерів на 9 вольтів, і вони не підійдуть. Також якщо ви користуєтеся оптоволоконним з'єднанням, коли квартири підключені по кручений парі, то цей пристрій не для вас.

mc.today
Фото: mc.today
mc.today
Фото: mc.today

Зараз провайдери надають послугу GPON, яка працює, навіть якщо у вас немає світла.

Дізнайтеся у вашого оператора інтернету, чи є у них така послуга і що вони роблять, коли відключають електрику. Наприклад, у провайдера, якого тестували у виданні під'єднання за GPON, вмикається генератор і інтернет не зникає, навіть якщо немає електрики у самого оператора.

Для підключення зніміть затискачі-крокодили з акумулятора, прикрутіть дроти та припаяйте штекери. Обов’язково перевірте полярність мультиметром, щоб не помилитися з «+» та «-». Після цього приєднайте пристрій до роутера і насолоджуйтесь доступом до Інтернету.

mc.today
Фото: mc.today
Редактор: Олена Басараб
Показати ще новини
Радіо NV
X