Yahoo таємно вивчала листування користувачів на вимогу спецслужб - Reuters

4 жовтня 2016, 22:59
З метою аналізу листів своїх користувачів компанія Yahoo сканувала листування своїх користувачів протягом 2015 року на вимогу Агентства національної безпеки США або ФБР, повідомляє Reuters з посиланням на свої джерела

Це програмне забезпечення було запрограмоване на пошук певного поєднання символів в електронних листах в режимі реального часу. Проте джерела видання не володіють інформацією, чи передавала компанія зібрані дані спецслужбам.

Відео дня

Для цього глава компанії Марісса Меєр наказала створити своїм співробітникам спеціальне програмне забезпечення, однак реалізація проекту велася без погодження зі службою інформаційної безпеки Yahoo.

Згідно з повідомленням, голова служби Алекс Стімос в результаті звільнився, дізнавшись про виконання вимоги спецслужби. Підлеглі Стімоса незабаром після запуску програми-шпигуна виявили її в системі і прийняли за хакерів.

Нагадаємо, 23 вересня директор з інформаційної безпеки Yahoo Боб Лорд заявив про витік даних 500 млн акаунтів в результаті хакерського злому, який стався в 2014-му році.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X