Xiaomi зареєструвала назви 15 нових смартфонів для європейського ринку

15 травня 2018, 14:56

З бази даних Євразійської економічної комісії стався витік, який розкрив інформацію про майбутні смартфони компанії Xiaomi.

Xiaomi внесла до Єдиного реєстру ЄЕК дані про цілу низку смартфонів, в числі яких є як анонсовані, так і неанонсовані моделі, пише PhoneArena.

Першим з смартфонів, який згадується в документах, є флагманська модель Mi 7, яку представлять вже зовсім скоро, 23 травня. Крім нового флагмана Xiaomi зареєструвала ще більше десятка моделей. Зокрема, китайський виробник, мабуть, планує випустити модель під назвою Mi 7 Lite.

Відео дня

Крім того, сертифікат також підтверджує плани на смартфони Mi S1, Mi S2, Mi S3, Redmi S1, Redmi S3, Mi MIX 3s, Redmi Note 6, Redmi Note 6a, Redmi Note 6A Prime, Redmi Note 6 Prime, Redmi 6 Plus, Redmi A1 і Redmi A2.

До списку входить також кілька інших найменувань, зокрема Mi MIX 2S і Redmi S2, однак вони вже офіційно представлені публіці.

Цікаво, що цей перелік зареєстровано на сайті Євразійської комісії 11 березня, але його дія триватиме до кінця 2023 року. Таким чином, деякі із згаданих пристроїв можуть бути представлені не в цьому році.

Раніше НВ повідомляло, що компанія Xiaomi оголосила про те, що незабаром в її пристрої буде додана підтримка Google Assistant. Після цього деякі з її розумних гаджетів офіційно надійдуть на ринок США. Першими товарами, які отримають підтримку Assistant, стануть розумна приліжкова лампа Mi Bedside Lamp, світлодіодна Mi LED Smart Bulb і розетка Mi Smart Plug.

Показати ще новини
Радіо НВ
X