Хваляться. Xiaomi заявила про лідерство на ринку України

18 травня 2021, 18:18

Представник Xiaomi оголосив, що бренд зумів завоювати лідерство на ринку смартфонів в 12 різних країнах по всьому світу в першому кварталі цього року.

Згідно з повідомленням на сайті Weibo президента бренду Лю Вейбіна, виробник смартфонів зумів зайняти перше місце в 12 країнах, серед яких - і Україна.

Керівник поділився плакатом, який показує досягнення китайського технологічного гіганта. На ньому можна побачити прапори 12 різних країн. Серед цих прапорів - Україна, Іспанія, Польща, Білорусь, Хорватія, Литва, Росія, Малайзія, Індія, Непал, М'янма і Колумбія.

Відео дня

Xiaomi розповіла про продажі (Фото: Weibo)
Xiaomi розповіла про продажі / Фото: Weibo

Крім того, компанія також продемонструвала зростання своєї частки ринку в Європі, і її позиція вперше на європейському ринку смартфонів піднялася до другого рівня.

Бренд лідирує на східноєвропейському ринку два квартали поспіль, крім того, він залишився третім виробником на західноєвропейському ринку. При цьому, йому вдається лідирувати в Іспанії п'ятий квартал поспіль.

Зростання Xiaomi за межами своєї рідної країни показує, що, "незважаючи на вірусний спалах, який завадив постачанню ще в 2020 році, компанія все ж домоглася великих успіхів", запевняють китайські ЗМІ.

Раніше НВ писав, що китайська компанія Xiaomi зареєструвала патент, в якому описана конструкція смартфона зі змінними модулями.

Вона дає можливість заміни різних елементів пристрою за допомогою спеціальних напрямних, дозволяючи зробити апгрейд камери і динаміків.

Дизайнер порталу LetsGoDigital Джермейн Сміт створив серію реалістичних зображень смартфона, який представлений в новому патенті китайського виробника електроніки. Згідно з документом, гаджет має оригінальну компоновку. Він складається з трьох роздільних частин - модуля камери, центрального і нижнього блоку з динаміками і портом USB.

В описі пристрою компанія відзначає, що стиковка блоків відбувається таким чином, щоб візуально наявність стиків між змінними частинами була непомітною. При цьому корпус пристрою може бути як пластиковим, так і металевим. У конструкції смартфона також передбачається використання підекранної фронтальної камери.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X