Xiaomi представила розумний будильник, який допомагає заснути

19 вересня 2018, 17:33

Компанія Xiaomi анонсувала електронний годинник Xiao Ai Smart Alarm Clock з вбудованим голосовим асистентом Xiao Ai.

Цікаво, що пристрій не тільки будить власника, а й може допомогти йому заснути, пише GizChina.

Xiaomi Xiao Ai Smart Alarm Clock використовує динамічну систему звучання, яка поступово збільшує гучність. Після того, як ви прокинулися, гаджет може розповісти про актуальну погоду. Відповідні налаштування можна зробити через додаток Mijia на смартфоні.

Відео дня

Крім функції будильника пристрій також може допомогти швидше засинати, для цього в ньому записані різні види спокійних звуків. Xiaomi Xiao AI Smart Alarm Clock може нагадати вам про те чи інше завдання. Управляти будильниками і нагадуваннями можна віддалено через інтернет.

На презентації відзначили, що смарт-будильник Xiaomi Xiaoai може управляти очищувачем повітря, роботом-пилососом, вентилятором, кондиціонером і іншими розумними домашніми продуктами. Завдяки інтелектуальній функції програми Mijia, датчикам температури і вологості, кондиціонер і зволожувач можуть змінювати режим роботи відповідно до внутрішнього середовища.

Цей смарт-пристрій оцінено в 149 юанів, тобто приблизно $22. Будильник офіційно надійде в продаж 28 вересня о 10:00 за місцевим часом.

Раніше НВ повідомляло, що компанія Xiaomi сьогодні представила в місті Ченду смартфон Mi 8 Lite в повністю скляному корпусі. Це більш доступна і проста модель в порівнянні зі стандартним Xiaomi Mi 8. Раніше передбачалося, що гаджет надійде в продаж під назвою Xiaomi Mi 8 Youth Edition.

Показати ще новини
Радіо NV
X