Вперед в минуле! Стартап збирає гроші на проект модульного плівкового фотоапарата

9 листопада 2017, 18:04
Британський стартап Reflex почав на платформі Kickstarter збір коштів на проект модульного плівкового фотоапарата з ручним керуванням

Камера дозволяє використовувати об'єктиви і плівки різних брендів, а продавати такий пристрій планують по $458, пише The Verge.

Reflex Camera поставляється з кріпленням M42, але здатна працювати з лінзами Nikon F, Olympus OM, Canon FD і Pentax. Журналісти відзначають, що це може стати стимулом до покупки для тих фотографів, у яких є старі лінзи, але немає власне камери.

Відео дня

Плівка завантажується в спеціальний задник, який можна швидко поміняти, якщо фотографу необхідно використовувати різні типи плівок. Також новий пристрій отримав світлодіодне джерело світла і спалах з трьома рівнями інтенсивності. Фотографи можуть використовувати світлодіодний світло безперервно. Reflex Camera має витримку 1s-1/4000 і підтримує ISO від 25 до 6400.

Камера не оснащено автоматичним фокусом і перемотуванням плівки, а експозиція в неї виставляється вручну на основі показань експонометра. Вартість камери для перших 250 покупців становить $458 або 350 фунтів стерлінгів, а планована роздрібна ціна - близько $522.

Відзначимо, що стартап планував зібрати на Kickstarter 100 тисяч фунтів, і ця мета вже досягнута, хоча до завершення збору коштів залишилося 27 днів. Якщо розробники зберуть на проект 150 тисяч фунтів, вони вмонтують в камеру модуль Bluetooth, який дозволить синхронізувати зі смартфоном метадані знімків і настройки експозиції.

У жовтні 2016 року НВ повідомляло, що компанія Kodak представила смартфон на ОС Android, розрахований в першу чергу на фотографів. Для смартфона Kodak Ektra було розроблено спеціальний додаток Scene Selection Dial, що дозволяє швидко перемикатися між різними режимами зйомки.

Показати ще новини
Радіо NV
X