Власники Вконтакті замислилися про платну підписку на аудіозаписи

27 жовтня 2016, 16:28
Mail.ru Group планує ввести платну підписку на музичний контент соцмережі Вконтакті

Генеральний директор Mail.ru Group в Росії Борис Добродєєв в ході телефонної конференції підкреслив, що організація починає експерименти з монетизацією контенту, пише Інтерфакс.

Відео дня

"Ми вважаємо, що опції безкоштовного прослуховування музики повинні залишатися для користувачів. Але, звичайно, ми поступово почнемо експериментувати з монетизацією. В даний момент ми експериментуємо з аудіорекламою, але в майбутньому плануємо провести ряд експериментів з передплатною моделлю", - заявив він.

Експерименти з монетизацією торкнуться додаткових послуг, а базовий функціонал, до якого звикли користувачі, залишиться безкоштовним. Під базовим функціоналом мається на увазі, наприклад, прослуховування музики у ВКонтакті, додали в компанії. Про які додаткові послуги йде мова, в Mail.ru Group поки не розкривають.

У холдингу раніше відзначали, що з підписанням угод з мейджорами соцмережі будуть тестувати різні моделі монетизації музичного і відео-контенту.

Раніше НВ повідомляло, що в коді музичного плеєра соціальної мережі ВКонтакті помітили приховану можливість трансляції аудіореклами.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X