Власники навушників Airpods від Apple нарікають на їх відключення про час розмови

25 січня 2017, 11:10
Apple розслідує проблему з раптовим відключенням навушників AirPods під час телефонних дзвінків

Кілька власників iPhone повідомили в компанію Apple, що їх AirPods випадковим чином відключаються і знову включаються під час телефонних дзвінків, пише MacRumors.

Користувачі AirPods повідомляють на форумах і на сайті підтримки Apple про регулярні розриви Bluetooth-з'єднання. Цікаво, що розриви зв'язку відбуваються саме під час телефонних дзвінків, тоді як при прослуховуванні музики і тому подібне з'єднання майже ніколи не переривається.

Відео дня

"У мене це сталося було під час двох телефонних дзвінків сьогодні. Я розмовляю і раптом аудіо переключається на телефон, я чую сигнал підключення Airpod і аудіо перемикається назад. Це повторювалося кілька разів, що відволікає під час телефонної розмови" - нарікає один з користувачів.

Встановити точну причину такої поведінки поки не вдалося. AirPods ведуть себе таким чином як зі старими, так і з новітніми моделями iPhone, які використовують різну версію протоколу Bluetooth. Розрив з'єднання фіксувався як у випадках, коли AirPods використовувався тільки з iPhone, так і тоді, коли навушники були одночасно підключені до iPhone і Apple Watch.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X