Влада Москви підготувала відповідь на Pokemon Go з Іваном Грозним і Цоєм

25 липня 2016, 12:57
У Департаменті інформаційних технологій Москви підготували російську відповідь на популярну гру для смартфонів Pokemon Go, в якій потрібно шукати різні історичні особистості

Як передає Російська служба Бі-бі-сі, йдеться про оновлену версію програми Узнай Москву. Фото.

За допомогою цієї програми можна буде сфотографуватися, наприклад, з Юрієм Гагаріним, Олександром Пушкіним, Іваном Грозним, Петром I, Наполеоном Бонапартом або Віктором Цоєм.

Відео дня

При цьому персонажів доведеться "наздогнати" і "зловити", як покемонів зі знаменитого додатку Nintendo.

"Персонаж прописується на місцевості за допомогою геомітки. Як тільки користувач з'являється в радіусі 50 метрів від потрібних координат, він отримує можливість побачити і зафіксувати віртуального персонажа за допомогою камери смартфона зі встановленим додатком", - пояснюють у мерії Москви.

У той же час точні адреси знаходження персонажів приховані, а людина буде їх шукати за допомогою компаса.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що завдяки Pokemon Go акції Nintendo подорожчали більш ніж на 50%.


Pokemon Go є частиною популярної медіафраншизи, що з'явилася ще в 90-х роках минулого століття. Її основними персонажами є покемони або "кишенькові монстри", які мають надздібності. За роки її існування покемони встигли відзначитися в комп'ютерних іграх, мультсеріалі і повнометражних анімаційних фільмах. Вихід Pokemon Go знову нагадав публіці про цих персонажів.

Появою на світ гра зобов'язана компаніям Niantic, Pokemon Company і Nintendo. Після її виходу ринкова вартість Nintendo виросла на $7,5 млрд. За останніми даними гра вже обійшла Twitter за кількістю активних користувачів. Крім того, люди проводять в ній більше часу, ніж в Facebook.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X