Вкрали сцену. Як Samsung засмучує Apple перед презентацією нових iPhone

11 вересня 2018, 13:50

Samsung вирішив зіпсувати довгоочікувану презентацію Apple. Напередодні представлення нових iPhone, в мережі з'явилася інформація про переваги майбутнього Galaxy S10.

Всім відомо про комерційну боротьбу південнокорейського бренду Samsung проти техногіганту з Каліфорнії Apple. Компанії створюють справжній хайп навколо свого суперництва, залучаючи тим самим аудиторію.

Відео дня

НВ вже писало, що Samsung заради троллінгу Apple не полінувався створити цілу серію коротких відеороликів, в яких обігрується чому їх смартфони краще, ніж iPhone.

Тепер же, за кілька днів до презентації нової лінійки iPhone XS, в мережі, нібито випадково, з'явилася інформація про функції майбутнього флагмана Samsung Galaxy S10, яких не буде в останніх телефонах Apple.

Зокрема, згідно звіту ET News, нові Galaxy S10 і S10 Plus отримають одну з перших на ринку технологій вбудованого в екран сенсора відбитків пальців, яку Samsung запатентувала раніше.

Важливо, що постачальником цієї технології стане американська компанія Qualcomm, з якою Apple розірвав відносини після ряду патентних скандалів.

У звіті південнокорейського медіа зазначено: "Кілька китайських виробників використовували ультразвуковий датчик відбитків пальців Qualcomm другого покоління ще в минулому році. Samsung, ймовірно, буде першим виробником, що використовує датчик третього покоління. Це також буде перший випадок, коли ультразвуковим датчиком Qualcomm укомплектують такий флагман, як Galaxy S10, багато мільйонів одиниць якого, ймовірно, продадуть по всьому світу".

Як пише експерт з мобільних технологій з Forbes Еван Спенс, більшість вбудованих в екран датчиків відбитків пальців базувалися на оптичних сенсорах. Ультразвукова технологія, в свою чергу, пропонує користувачам ті ж фізичні відчуття, збільшує точність, моделюючи відбиток у трьох вимірах і є трохи дешевшою.

Відомо, що аналогічний сенсор використовується в моделі Vivo NEX і декількох інших китайських смартфонах.

Таким чином, сучасні флагманські телефони нададуть аудиторії безрамкові пристрої з декількома рівнями захисту, враховуючи технологію сканування особи і новий вбудований у екран датчик відбитків пальців.

Раніше НВ повідомляло, що згідно з останніми витоками інформації, у завтрашніх iPhone не варто чекати змін у сканерах для розблокування смартфона. Основною захисною функцією залишиться Face ID, а з технологією вбудованого в екран сканера відбитків пальців компанія вирішила почекати.

Крім цього, експерти відзначають, що новий Galaxy S10 повинен обійти iPhone XS в надійності, тривалості роботи батареї, більшій кількості вбудованої і оперативної пам'яті, продуктивності та, звичайно ж, покращеному модулі камери, який може отримати цілих три об'єктива.


Вихід Galaxy S10 очікується тільки на початку 2019-го, і до цього часу користувачі вже точно до кінця випробують усі недоліки і переваги нових iPhone.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю
Показати ще новини
Радіо NV
X