ВКонтакте почав показувати кількість переглядів постів

15 березня 2017, 12:18
Соціальна мережа ВКонтакте тепер дозволяє побачити кількість переглядів — лічильники переглядів видно всім, вони знаходяться в нижньому правому куті

Нововведення вже працює як у веб-версії, так і в додатку.

"Іноді кількість позначок "подобається" не показує, наскільки запис дійсно цікава — реальна кількість переглядів завжди в рази більше. Тому ми вводимо новий показник: кількість переглядів. Лічильник переглядів допоможе максимально швидко відстежувати інтерес до запису: щоб перегляд засчитался, користувач не повинен робити додаткових дій", — пояснив керівник веб-розробки соціальної мережі Вадим Дорохов на своїй сторінці в соцмережі.

Відео дня

Кількість переглядів видно всім користувачам як на власній сторінці, так і на сторінках друзів і пабликів. Втім, на деяких постах вони можуть бути відсутніми. Як повідомив AIN.UA прес-секретар київського штабу ВКонтакте Влад Леготкин, перегляди видно тільки на нових записах — починаючи з грудня.

"Новий показник стане додатковим джерелом зворотного зв'язку і мотивації для авторів контенту, який підкаже, яка інформація викликає найбільшу цікавість", — підкреслив Леготкин.

Раніше НВ повідомляло, що соцмережа ВКонтакте заявила про новий рекорд відвідуваності в Україні.

Показати ще новини
Радіо НВ
X