VK в п'ятірці. Інтернет Асоціація України назвала найпопулярніші серед українців сайти

11 вересня 2017, 15:42
Попри блокування, соцмережа ВКонтакте входить в число найпопулярніших в Україні сайтів

Дослідження, яке проводила компанія Factum Group Ukraine, показало, що сайт Вконтакте - четвертий за популярністю серед українських користувачів, повідомляється в прес-релізі Інтернет Асоціації України.

Відео дня

Перше місце в рейтингу з великим відривом займають сайти Google, такі як google.com.ua, google.com, google.ru та інші. 68% всіх українських користувачів інтернету відвідували в серпні ці сайти. На другому місці з невеликим відривом - Youtube. Замикає трійку сайт facebook.com, який в серпні відвідала майже половина українських користувачів - 49%.

Також у дослідженні зазначається, що російський сайт mail.ru опустився з 10 на 11 місце в рейтингу, помінявшись місцями з сайтом sinoptik.ua. Це єдина зміна в ТОП-10 в серпні в порівнянні з липнем.

У той же час, за даними іншого дослідження, яке провела компанія Gemius, російська соцмережа Вконтакте займає п'яте місце серед найпопулярніших сайтів. При цьому трійка лідерів в двох дослідженнях збігається, а ось на четвертому місці у Gemius розташувався сайт Приватбанку.

Згідно з даними дослідження Gemius, в серпні 22,1 мільйона українців користувалися інтернетом. В середньому за місяць користувач витрачає 25 годин свого часу на мережу.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X