Vivo представила прототип смартфона з висувною камерою і незвичайним сканером відбитків

26 лютого 2018, 16:17

Китайська компанія Vivo показала на MWC 2018 концептуальний смартфон Apex, який майже повністю позбавлений рамок навколо дисплея.

Сканер відбитків пальців в смартфоні не тільки вбудований в екран, але й займає майже половину дисплея, пише The Verge.

Ідея Vivo тут полягає в тому, що замість того, щоб помістити палець на невеликий значок, щоб розблокувати телефон, "це можна зробити в набагато більшій області дисплея". У прототипі ця область досить велика, щоб продемонструвати перевагу технології: можна просто підібрати телефон і розблокувати його, не замислюючись про це.

Відео дня

"Ви також можете вимагати одночасного введення двох різних відбитків пальців для додаткової безпеки або в ті моменти, коли ви можете захистити дані, важливі для двох осіб", - зазначили на презентації пристрою. Проте, нова технологія працює повільніше, ніж звичайний сканер.

Виробник заявляє, що екран смартфона займає близько 98% площі лицьової панелі. Це значно більше, ніж у всіх повноекранних смартфонів, представлених на ринку. Рамки з боків і над дисплеєм мають ширину 1,8 мм, нижня рамка по ширині дорівнює 4,3 мм.

Фронтальну камеру на 8 Мп розмістили на окремій висувній панелі, яка ховається на верхній частині смартфона. За необхідності камера висувається за 0,8 секунди, а після проведення зйомки забирається всередину корпусу.

Також Vivo відмовилася від традиційного динаміка на користь технології Screen SoundCasting, завдяки якій екран вібрує для створення звуку. "Свого часу я чув більш якісні дзвінки, але цей варіант - цілком робочий", - зазначає оглядач The Verge.

Vivo Apex поки не готовий до масового виробництва і у компанії немає планів випускати продукт саме в такому дизайні. Однак, не виключено, що компанія використовує реалізовані в ньому напрацювання в своїх майбутніх пристроях.

Раніше НВ повідомляло, що компанія Sony показала на виставці MWC 2018 у Барселоні флагманський смартфон Sony Xperia XZ2 і його компактну варіацію Xperia XZ2 Compact. Обидва смартфони отримали безрамковий дизайн зі сканером відбитків пальців на задній панелі.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X