Випий мене. Розумні ліки будуть нагадувати пацієнтам про необхідність лікуватися

7 жовтня 2016, 10:34
Ліки отримають упаковки з електронними дисплеями E-ink

Компанія E-Ink, яка найбільш відома як виробник екранів для електронних книг, об'єдналася з виробником фармацевтичної упаковки Palladio Group для розробки динамічних етикеток для ліків. До розробок приєдналася і компанія HTC, зазначає Theregister.

Відео дня

Упаковка ліків буде містити монохромний дисплей E-Ink з контролером та модулем бездротового зв'язку. Пацієнтам необхідно завантажити додаток на свої телефони, а додаток підкаже час прийому ліків, відстежить дозування і відзначить точний час прийому препарату. Зв'язок упаковки ліків зі смартфоном і хмарними службами буде здійснюватися за допомогою Bluetooth і Wi-Fi.

Програмний модуль на смартфоні, який розробить компанія HTC, запише всі передані упаковкою дані і додасть таку інформацію, як поточні біометричні дані пацієнта. Комплект отриманих даних дозволить максимально підсилити ефект від прийому ліків.

При цьому компанія не уточнює, чому екран E-Ink на пляшці або на упаковці є більш ефективним, ніж повідомлення в телефоні. Крім того, не проведені дослідження щодо безпеки подібних пристроїв.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X