Він шпигує. Американських сенаторів спантеличила нова технологія в iPhone X

14 вересня 2017, 11:22
Сенатор від Міннесоти Алан Франкен написав лист в Apple, попросивши пояснити, чи не містить технологія Face ID місця для зловживань

За словами сенатора, експерти вважають, що Face ID "може бути кроком назад в сфері безпеки пристрою", а також потенційним кроком в бік створення приватної бази даних облич користувачів, пише Mashable.

Відео дня

У листі на ім'я генерального директора Apple Тіма Кука, Алан Франкен, зокрема, запитує про те, куди ця технологія може привести в майбутньому.

"Apple заявила, що всі дані Face ID будуть зберігатися локально на пристрої індивідуума, а не направлятимуться в хмару. Чи можливо в даний час - віддалено або через фізичний доступ до пристрою - що компанія Apple або третя сторона отримає дані від iPhone X?", - пише Франклін.

Також сенатор відзначає, що багато систем розпізнавання облич показували високий рівень помилок при ідентифікації людей з різним кольором шкіри.

"Які кроки компанія Apple зробила, щоб забезпечити навчання системи на різноманітному наборі даних, з точки зору раси, статі і віку? Apple заявила, що вона використовувала понад мільярд зображень в розробці алгоритму Face ID. Де взяли один мільярд зображень облич?", - запитує Франклін.

Раніше НВ повідомляло, що 12 вересня компанія Apple представила флагманську модель свого iPhone. Новинка отримала назву iPhone X, ціни на нього стартують від 999 доларів США. Гаджет оснащений потужним 6-ядерним процесором A11. iPhone X отримав оперативну пам'ять об'ємом 3 ГБ і 128 або 256 ГБ вбудованої пам'яті.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X