Він щось знає. Путін заявив, що світом правитиме штучний інтелект

4 вересня 2017, 15:24
Президент РФ Володимир Путін розповів школярам про перспективи розвитку штучного інтелекту

Путін вважає, що домінування в сфері ШІ допоможе стати "володарем світу", пише The Verge .

"Штучний інтелект - це майбутнє не тільки Росії, це майбутнє всього людства. Тут колосальні можливості і важко прогнозовані сьогодні загрози. Той, хто стане лідером в цій сфері, буде володарем світу", - вважає Путін.

Відео дня

На тлі цих заяв аналітики зазначають, що США ризикує відстати від Росії і Китаю в галузі штучного інтелекту, тим більше, що Дональд Трамп готується скоротити фінансування фундаментальної науки та технічних досліджень.

Аналітики вважають, що технологія ШІ також буде корисна у війні. Штучний інтелект може бути використаний для розробки кібер-зброї, і контролювати автономні інструменти, такі як безпілотні групи малих квадрокоптерів. Китай і США наразі досліджують цю технологію, і в своїй промові Путін передбачив, що майбутні війни будуть вестися з використанням безпілотних літальних апаратів.

Раніше НВ повідомляло, що Ілон Маск і Марк Цукерберг посперечалися про майбутнє штучного інтелекту. Гіганти індустрії не дійшли спільної думки щодо тих сценаріїв, до яких може привести повсюдне використання ШІ.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X