Викликає МКС. NASA показало, навіщо астронавтам окуляри доповненої реальності – відео

13 березня 2016, 11:02
У грудні минулого року на борт міжнародної космічної станції були доставлені окуляри доповненої реальності HoloLens. Основне призначення гаджета – допомагати астронавтам в роботі, але екіпаж МКС не забув трохи "побешкетувати" з ним і зробити дзвінок через Skype

"Ми бавилися з окулярами близько двох годин, і я зрозумів, що це та технологія, яку ми можемо використовувати вже зараз", - розповідає астронавт Скотт Келлі, якому випала можливість здійснити перший дзвінок через Skype з космосу.

Відео дня

Окуляри доповненої реальності HoloLens допомагають екіпажу МКС справлятися з повсякденними завданнями, видаючи інструкції та підказки. За словами Віктора Ло з Лабораторії реактивного руху NASA, перед відправкою на МКС гаджет пройшов серію випробувань, у тому числі і в умовах невагомості. Крім того, окуляри побували в підводній лабораторії Aquarius, де NASA вивчає вплив екстремальних умов на організм людини.

Як раніше повідомляло НВ, на початку березня Скотт Келлі повернувся з Міжнародної космічної станції на Землю. Він провів там без малого рік. Тепер вчені досліджують, який вплив справило на організм Келлі настільки тривале перебування в космосі. Відомо, що після 340 днів на МКС американський астронавт виріс на 5 см.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X