Вихід комп’ютерної гри Fallout 4 завдав удар по порноіндустрії

16 листопада 2015, 12:45
Fallout 4 була однією з найочікуваніших ігор року. Доказом служить той факт, що її творці в перший же день продажів відправили рітейлерам 12 мільйонів копій. Популярність Fallout 4 підтвердив і ресурс PornHub. Провівши аналіз відвідуваності сайту, його співробітники прийшли до висновку, що в день виходу гри аудиторія скоротилася на 10%

Ґрунтуючись на даних Google Analytics, ресурс повідомляє, що щодня його відвідують до 60 мільйонів людей, які цікавляться відеоіграми. Проте в день виходу Fallout 4 кількість відвідувачів-геймерів з США було нижче.

Відео дня

Близько 3-4 годин ранку на сайті спостерігалося зростання аудиторії на 5%, але о 5 ранку трафік почав скорочуватися. О 7 ранку кількість відвідувачів впала на 10 %. Така ситуація спостерігалася до полудня, після чого кількість відвідувачів повернулося до норми, але ввечорі знову спостерігався спад. Після півночі ресурс відзначив 15-відсоткове зростання відвідуваності.

"Ми не можемо сказати, що здивовані тим, що сталося з нашим трафіком в пікові ігрові години", - сказав у розмові з GamesBeat віце-президент PornHub Корі Прайс, додавши, що співробітники сайту і самі є "великими шанувальниками цієї гри" і не "звинувачують нікого" за зміну пріоритетів.

Ресурс додає, що найбільший спад (-13,7%) спостерігався в сегменті шанувальників спортивних ігор. Далі йшли любителі ігор в жанрі Action (-7,7%). Серед фанатів пригодницьких ігор і стратегій спад склав 7,2%.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X