Відмивання репутації. Samsung відкликає мільйони пральних машин

7 листопада 2016, 09:03
2,8 мільйона пристроїв з вертикальним завантаженням визнані небезпечними через ризик відкриття кришки. Пральні машини можна повернути компанії

Компанія Samsung Electronics, яка вже оклигала від глобального відкликання своїх смартфонів Note 7, заявила, відкликає в Сполучених Штатах близько 2,8 мільйона своїх пральних машин з вертикальним завантаженням для вирішення проблем безпеки, пише Business Insider.

Відео дня

Верхня кришка пральної машини може несподівано від'єднатися від корпусу під час її використання, що створює ризик отримання травми від удару.

Всього виробник отримав 733 скарги на підвищену вібрацію або раптове відкриття кришки. Дев'ять звернень включають травми, у тому числі зламану щелепу, пошкоджене плече і інші фізичні ушкодження. Програма відкликання зачіпає близько 2,8 млн пральних машин, проданих в США з 2011 року, йдеться про 34 різні моделі.

Додамо, компанія Samsung нещодавно відмовилася від виробництва флагманського Galaxy Note7 через масові випадки займання пристроїв.

Раніше НВ повідомляло, що американські регулятори 28 вересня попередили власників деяких пральних машин Samsung з верхнім завантаженням про випадки вибухів цієї побутової техніки. Так, жінка з Техасу повідомляла, що вибух пральної машини пошкодив внутрішню стіну її гаража.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X