Відкликання Galaxy Note 7 завдасть великої шкоди навколишньому середовищу

15 жовтня 2016, 08:52
Samsung не збирається лагодити відкликані Galaxy Note 7, а їх утилізація погано позначиться на екології

Компанія Samsung, судячи з усього, не збирається виробляти нові фаблети Note, а Galaxy Note 7 за словами представника компанії, Samsung збирається "безпечно" позбутися. Про це повідомило видання Motherboard.

Відео дня

"У нас є процес для безпечної утилізації телефонів", - йдеться в повідомленні компанії.

Таким чином, Samsung не планує ремонтувати або яким-небудь чином відновлювати всі повернуті Galaxy Note 7. Замість цього компанія отримає компоненти, які придатні для повторного використання.

Однак, ймовірно, що "позбавлення" від залишків такої кількості смартфонів може завдати істотної шкоди навколишньому середовищу. Справа в тому, що для створення одного смартфона потрібно, за оцінками вчених, понад 70 кілограмів сировини. Крім того, фахівці відзначають, що "проблема утилізації смартфонів знаходиться на початковій стадії розробки".

"Смартфони насправді не переробляються, у всякому разі, рідкоземельні елементи, так що майже все цікаве в цих телефонах буде втрачено", - вважає фахівець у галузі видобутку та переробки рідкоземельних металів Бенджамін Спречер з Лейденського університету в Нідерландах.

Серед іншого, не переробляються такі токсичні елементи, як використовуваний в сенсорах індій, а також неодім і кобальт.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X