Недогледіла. Зарядка для iPhone пошкодила око студентці

24 травня 2021, 15:41

Студентка з британського Бірмінгема стала жертвою вибуху зарядки для iPhone, яка пошкодила її ліве око.

19-річна студентка юридичного факультету залишилася частково сліпою після того, як несправний зарядний пристрій для iPhone вибухнув.

Естер Модед з Бірмінгема помітила, що провід зарядного пристрою її телефону виглядав трохи пошкодженим. Незабаром після цього її телефон і зарядний пристрій почали горіти, коли вона помітила дим, що йде від проводу.

Відео дня

Потім дріт вибухнув, і одна з іскор потрапила в Естер, позбавивши її можливості бачити лівим оком. В ту ніч Естер провела чотири години в лікарні, отримала пов’язку на око, яку їй довелося носити протягом трьох днів. Фахівці міської лікарні Бірмінгема сказали, що іскра пошкодила її рогівку.

Зір Естер після зняття пов’язки все ще не нормалізувався, але вона повільно відновлюється.

Естер сказала: «Я дозволила одному другу взяти зарядний пристрій для телефону на вихідних, і коли я отримала його назад, його було злегка пошкоджено. Я не подумала про можливі наслідки, тому підключила свій телефон для зарядки, а провід почав горіти».

У той же час, згідно з інформацією на сайті Apple, користуватися аксесуарами для зарядки з видимими ушкодженнями строго не рекомендується.

«Мій зір минулого тижня все ще відновлювався, але в даний час він набагато краще, і тепер я можу читати, коли інше око закрите», — зізналася Естер.

У 2020 році НВ писав, що в Індії модель XT молодого бренду Realme вибухнула під час зарядки всього через 24 години після покупки.

При цьому власник запевняє, що використовував фірмовий зарядний пристрій, а сервісний центр каже про невідому «зовнішню силу».

Користувач стверджує, що вибух стався, коли смартфон залишили заряджатися на ніч, використовуючи офіційний адаптер, отриманий при покупці в роздрібному комплекті. Однак Realme India заявила, що вибух стався в результаті «зовнішньої сили», яка була застосована до пристрою і, таким чином, пробила батарею.

Таким чином, на думку сервісного центру, батарея загорілася через невідомий зовнішній вплив.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X