Весняне загострення. Facebook Messenger подружився з Dropbox і втер носа Skype

12 квітня 2016, 11:58
Популярний Facebook Messenger отримав дві нові функції, які можуть зміцнити позиції додатка щодо конкурентів. Тісна інтеграція з Dropbox дозволить приєднувати файли до повідомлень. А користувачі Android зможуть виводити віконце відео чату поверх інших додатків

Обидва нововведення роблять додаток найбільшої соціальної мережі ще більш привабливим і загострюють конкуренцію серед месенджерів.

Інтеграція з Dropbox - мабуть, єдине, чого не вистачало багатьом користувачам для того, щоб відмовитися від традиційної електронної пошти та перевести всі комунікації в Facebook Messenger.

Відео дня

Тепер це цілком реально. Користувач зможе вставляти файли зі свого Dropbox-аккаунта безпосередньо у листування. У точності так, як всі звикли робити з фотографіями. Співрозмовник отримає в листуванні лінк, який приведе до відкриття на його пристрої програми Dropbox з файлом.Якщо ж у співрозмовника не встановлено додаток Dropbox, то лінк відкриється в браузері.

Друге помітне оновлення стосується відеочатів. І це теж серйозне нововведення, яке може серйозно вдарити по конкуруючому Skype. Принаймні, серед численної армії користувачів Android.

Раніше з допомогою функції Chat Head користувачі могли тримати відкритий чат поверх всіх інших програм на Android. Тепер Facebook розширює цей функціонал. "Плаваюча голова", як прозвали цю функцію користувачі, зможе транслювати зображення в ході відеодзвінка.

Простіше кажучи, користувачі зможуть спілкуватися по відеозв'язку, паралельно працюючи з іншими додатками.

Це серйозний крок у функціональності, в порівнянні з Skype. На поточний момент щомісячна аудиторія Facebook Messenger вже перевершує аудиторію Skype (800 млн проти 550 млн). Нововведення зроблять конкуренцію ще гостріше.

Обидва оновлення стануть доступними для користувачів Facebook Messenger в найближчі дні.

Показати ще новини
Радіо NV
X