Відро для смартфона. OnePlus показала незвичайну рекламу нового флагмана

6 травня 2019, 09:04

У новій рекламі смартфона OnePlus 7 гаджет занурили в відро з водою, але при цьому зазначили, що у нього немає рейтингу IP.

Компанія запевняє, що так економить гроші покупців, повідомляє Engadget .

Співзасновник OnePlus Карл Пий опублікував обгрунтування того, що компанія відмовилася отримати рейтинг IP. За словами Пея, компанія хотіла робити щось, грунтуючись на тому, "що вам дійсно потрібно". Рейтинг IP був би "найпростішим" способом довести стійкість до води, але в OnePlus вирішили, що краще показати, що саме телефони можуть "принести вам в реальному житті".

Відео дня

У супровідному відео також стверджується, що рейтинги водостійкості "коштують вам грошей", і було показано, що модель OnePlus 7 була занурена в відро в якості "доказу" здатності витримувати занурення в воду.

При цьому Пий не виключив можливості оцінки рейтингу IP в майбутньому і не хотів би, щоб клієнти намагалися занурити в воду свої телефони. Є припущення, що смартфон отримає водовідштовхувальне покриття P2i, що дешевше, ніж отримання сертифіката IP.

Додамо, подібна ситуація була з торішнім OnePlus 6T. У нього теж не було офіційної IP-класифікації, але занурення в воду він переживав легко.

Офіційний анонс нового гаджета очікується 14 травня.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X