Вбивця Facebook: соцмережа Flipagram б'є рекорди популярності серед користувачів

4 грудня 2015, 16:13
Полку соціальних мереж прибуло. У світі стрімко набирає популярність Flipagram – сервіс, що дозволяє створювати короткі (30-60 секунд) ролики з аудіосупроводом

За рік роботи Flipagram набрав 30 мільйонів активних користувачів. Щоб зібрати таку аудиторію, Facebook знадобилося 3 роки, а Snapchat – 2. У США додаток входить в 10-ку найпопулярніших додатків для пристроїв, які працюють на iOS, в категорії фото і відео. У третьому кварталі поточного року кількість "фліпів" (тих самих роликів) зросла на 165% порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Відео дня

"Це властиво людям. У всіх є історії, які їм хочеться розповісти", - каже власник Flipagram Фархад Мохіт, який два роки тому придбав додаток у його розробників Джоша Фелдмана і Раффі Багумяна.

Одним з козирів Flipagram є аудіосупровід. В каталозі додатка містяться мільйони мелодій. У свій час на договори з правовласниками Фархад Мохіт витратив значну частину з $70 мільйонів інвестицій, виділених йому компаніями Sequoia Capital, Kleiner Perkins Caufield & Byers і Index Ventures. Тепер користувачі Flipagram можуть додавати до своїх роликів музику, що недоступно мешканцям Instagram.

"Музичні лейбли дійсно впевнені в тому, що Flipagram стане великим медіа-сервісом, порівнянним з Twitter", - говорить Джон Дорр з Kleiner Perkins.

Коли Flipagram керували Фелдман і Багумян, додаток коштував $0,99, але Мохіт зробив його безкоштовним. Втім користувачі платять $1,99, якщо вони хочуть прибрати фірмовий логотип додатка зі своїх роликів. Тепер Мохіт прагне перетворити Flipagram в повноцінну соціальну мережу, а прибуток видається другорядним завданням.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X