Вас об'єднає те, що ви ненавидите. В Мережі з'явився новий додаток для знайомств Hater

2 лютого 2017, 17:36
Комік та колишній співробітник інвестиційної компанії Голдман Сакс груп (англ. Goldman Sachs Group, Inc.) Брендан Альпер оголосив про запуск програми для знайомств нового типу

Додаток Hater (англ. ненависник) перевертає погляд на принципи знайомств та буде підбирати пару, грунтуючись на тому, що люди ненавидять. Його реліз відбудеться 8 лютого. Зараз доступна демо-версія.

Відео дня

Інтерфейс Hater схожий на інший популярний додаток для знайомств Tinder, але замість карток з користувачами Hater пропонує картки з темами, які викликають гнів, наприклад, безглютенові продукти, вейпінг, Дональд Трамп і фотографії попи в Instagram, пише видання New York Magazine.

Після декількох відповідей на питання, Hater показує людину з вашого міста, з якою у вас максимальна сумісність.

скриншот из iPhone
скриншот из iPhone Фото:

Незважаючи на комічність, Hater має наукове обгрунтування. У 2006 році соціальний психолог з Університету Південної Флориди Дженніфер Боссон, провела цілий ряд досліджень, які показували, як люди знаходять зв'язок через загальне негативне ставлення до речей. Одне з досліджень показало, що люди легше починали спілкуватися з тими, з ким збігається їх негативне ставлення до чого-небудь.

Показати ще новини
Радіо НВ
X