В майбутнє з вітерцем. Шість дивовижних транспортних засобів для фану і комфорту

13 серпня 2015, 19:21
Персональний транспорт майбутнього, який дивує своїми нестандартними формами, маленькими розмірами і великими можливостями, був героєм численних науково-фантастичних фільмів

В епоху сучасних технологій ультрасучасні гаджети для пересування стали реальністю.

Незвичайні електричні скутери, ультрасучасні електровелосипеди, джетроллы, електричні моноколеса та інші персональні високотехнологічні засоби пересування, хоч і не мають можливості замінити традиційні методи громадського транспорту у великих містах, але все швидше і активніше входять у життя сучасної людини.

Відео дня

Пропонуємо разом з НВ оцінити можливості дивовижних високотехнологічних засобів пересування, здатних доставити задоволення і допомогти людині вільніше пересуватися по місту.

Уницикл

Суперник сегвея - одноколісний мотоцикл Ryno Micro-Cycle за рахунок електродвигуна здатний розігнатися до 32 км/ч.

© rynomotors.com
© rynomotors.com Фото:

Основна перевага мікроциклу перед сегвеем в тому, що на ньому можна сидіти. Від однієї підзарядки батареї (36 В 10 Ач) він зможе проїхати близько 48 км. Час повної зарядки акумулятора займає приблизно 90 хвилин.

Моноцикл

Електричні моноцикл Airwheel екологічні, компактні і зручні для безпечного пересування по місту. Існує кілька різних моделей моноциклов: одноколесные моделі, а також лінійка двоколісних моноциклов, які відрізняються при їзді більшою стійкістю.

Джетролл

Джетролл – міні-сігвей без ручки з унікальною системою пересування, що ґрунтується на базових принципах роботи гіроскопа, є зручним і маневременным засобом пересування, здатним розвинути швидкість до 15 км/ч.

© gtf-jetroll.com

© gtf-jetroll.com Фото:

Технологія jetroll GTF розпізнає положення центру ваги тіла людини і реагує на ці зміни, в результаті виконуючи будь-які команди на інтуїтивному зрозумілому людині рівні. Таким чином дитині або дорослому потрібно всього лише 5-10 хвилин, для того щоб навчитися впевнено керувати ним.

Електричний скейт

Одноколісний скейт також називають сігвеєм без керма. Він працює за простим принципом управління: хочеш їхати вперед - нахили його в потрібну сторону, треба загальмувати або проїхати назад - нахили у зворотний. Він може розганятися до 20 км/год, а заряду акумулятора вистачить на покриття 10 км. Від стандартної розетки електричний скейт повністю заряджається протягом двох годин.

Електросамокат

Електричні самокати, такі, наприклад, як EcoReco M3, приводяться в рух електрикою, складаються для зручного зберігання і розганяються приблизно до 32 км/ч. Як і звичайний самокат, електросамокати містять деку з колесами і рульову колонку з рукоятками, однак замість ножного приводу, в деці знаходяться літій-ферофосфатні акумулятори, які живлять 250-ватний електродвигун на задньому колесі.

Скрузер

Скрузер – не тільки забава для дорослих, але і зручний засіб пересування. Оригінальний транспортний засіб приводиться в рух поштовхом ноги об землю, а вбудований електродвигун в кілька разів збільшує початковий імпульс.

© scrooser.com
© scrooser.com Фото:

Зокрема, коли швидкість пересування, створена людиною, становить як мінімум 3 км/ч, двигун підвищує її в чотири рази. Максимальна швидкість обмежена до 25 км/ч.

Показати ще новини
Радіо НВ
X