В Австралії штучний інтелект займеться виробництвом вина

26 липня 2017, 17:07
Австралійська компанія Ailytic створює власний штучний інтелект, який займеться виноробством

Представники фірми впевнені, що таке рішення може значно підвищити ефективність виробництва, повідомляє Phys.org.

Програма, яка розроблена компанією Ailytic, спочатку робить облік всіх перемінних, які важливі для масового виробництва вина, зокрема - температури, часу дозрівання, впливу обладнання. Потім програма створює найкращий графік роботи, що дозволяє істотно заощадити час і гроші.

Відео дня

Програма стежить за тим, щоб вино дозрівало, розливалося в відповідні пляшки, правильно маркувалося і упаковувалося. Датчики передають дані в комп'ютер в режимі реального часу.

"Наші алгоритми працюють добре для таких речей, як упаковка, розлив, загальне виробництво. Люди думають, що виробництво вина - це романтичний ремісничий процес. Це дійсно так, коли ви робите невелику партію, але більшість вин виробляються у великих обсягах. Саме тут стане в нагоді наша розробка - чим складніше бізнес, тим більше вигоди", - підкреслив глава компанії Джеймс Балзарі.

Серед клієнтів Ailytic - світові виробники вин Pernod Ricard, Accolade Wines і Treasury Wine Estates. Нещодавно до них приєдналася компанія з Південної Австралії Angove Family Winemakers.

Раніше НВ розповідало про те, що нещодавно Ілон Маск і Марк Цукерберг посперечалися про майбутнє штучного інтелекту. Зокрема, Маск описав штучний інтелект як "найбільший ризик для цивілізації".

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X