В Apple повідомили про падіння продажів iPhone

3 травня 2017, 05:34
Компанія Apple опублікувала звіт із результатами другого кварталу 2017 фінансового року, зазначивши падіння продажів iPhone

Згідно зі звітом, за другий квартал 2017 було продано 50,76 мільйонів iPhone, в той час як за аналогічний період минулого року було продано 51,19 мільйонів смартфонів, передає Reuters.

Відео дня

Такі показники в компанії пов'язують зі скорим виходом нової моделі Iphone, та повідомляють, що квартальні доходи, в той же час, зросли на 1,2%.

"Ми спостерігаємо, як ми вважаємо, паузу в придбанні iPhone, що, на нашу думку, пов'язано з більш ранніми та набагато більш частими повідомленнями щодо нової моделі iPhone", - заявив генеральний директор Apple Тім Кук.

Раніше повідомлялося, що компанія Samsung Electronics випередила Apple та повернула собі світове лідерство за кількістю проданих смартфонів.

За підсумками першого кварталу 2017 року компанія з Південної Кореї поставила на ринок 79,2 мільйона пристроїв. При цьому їх головний конкурент - Apple - продав близько 52 мільйонів смартфонів за квартал.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X