Успіхи українських стартапів: створений киянином сервіс придбала компанія з РФ

6 жовтня 2015, 18:21
Російський сервіс відгуків та рекомендацій Yell купив контрольний пакет акцій українського сервісу моніторингу соціальних медіа YouScan

Сума угоди не розголошується, але відомо, що Yell вкладе $1 млн у розвиток YouScan. Бренд компанії збережеться. Засновники українського стартапу залишаться в ньому працювати і будуть його міноритарними акціонерами. Залишається і вся команда, фактично, її навіть розширюють: зараз YouScan шукає розробників і продавців, повідомляє AIN.

Відео дня

"Ми раді, що отримали стратегічного, а не портфельного інвестора", - відзначає Олексій Орап, CEO YouScan.

Інвестиції планується направити на розробку "розумної" системи моніторингу репутації бренду в соціальних мережах. Якщо зараз користувач отримує послугу у вигляді звітів, графіків і масивів даних, то з часом систему хочуть навчити самостійно аналізувати всі ці дані і навіть формувати за ним попередні висновки.

Yell.ru - це сервіс рекомендацій, який працює на ринку СНД, зі шведським менеджментом і шведськими інвестиціями. У нього 5 млн унікальних відвідувачів на місяць. У ньому розміщується 700 000 відгуків про 2 млн компаній. У 2014 році компанія залучила $11 млн від інвестфондів Kinnevik і Vostok New Ventures.

Нагадаємо, одеський стартап, який створив додаток для зміни обличчя під час відеочату, купили за $150 мільйонів.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X