Українцям запропонували спосіб захисту від "неофіційної" техніки

25 листопада 2016, 12:20
Новини компаній

Українська «дочка» Samsung Electronics запустила новий проект із захисту покупців від ризиків неофіційно* імпортованих телевізорів Smart TV

Кожен, хто придбав або планує придбати «розумний» телевізор від корейського техногіганта, зможе провести перевірку в декілька кліків.

Навіщо?

Офіційні телевізори приносять користувачеві чимало бонусів. Насамперед, це безкоштовне обслуговування по гарантії. Фахівці авторизованих сервісних центрів компанії завжди зможуть допомогти, якщо пристрій було ввезено в країну офіційно.

Відео дня

Більш того, програмна платформа «розумного» телевізора Smart Hub, у неофіційно імпортованих пристроях не працює.Також зникає доступ до локалізованих для України сервісів і додатків, в яких партнери компанії пропонують чимало контенту по акціях.

Як перевірити?

Для цього компанія запустила спеціальний сайт www.samsung.com/ua_ru/official_tv. Там викладено кілька простих ознак офіційного пристрою. Серед них: маркування українською, а також вітчизняний "знак якості" - схожа на трилисник відмітка про відповідність техрегламентам. Варто подивитися і на заводську наклейку. Вона розміщена позаду телевізора, а в кінці цифр під штрих-кодом повинно стояти UA. Там же вказують рік виробництва приладу.

Якщо всього цього немає, то телевізор — неофіційно імпортований. Через це користувач позбавляється багатьох бонусів Smart TV від Samsung. Через некоректну роботу у неофіційно імпортованих пристроях виробникові довелося відключити Smart Hub. По суті, телевізор перестає бути «розумним».

Є ще один варіант перевірки. Досить зайти на сайт www.samsung.com/ua_ru/official_tv і ввести повний код моделі. Тобто, всі цифри з наклейки на задній стороні телевізора.

Приємний бонус

Компанія заохочує перевірки телевізорів. Для тих, хто випадково купить або виявить на полицях магазинів неофіційний пристрій* 2016 року випуску, Samsung Electronics Україна пропонує бонус. Якщо телевізор не проходить перевірку на «офіційність», то достатньо заповнити форму на сайті www.samsung.com/ua_ru/official_tv. Звичайно, попередньо прочитавши правила.

Фахівці обіцяють обробити інформацію за 48 годин у робочі дні. Якщо підтвердиться факт неофіційного імпорту, мобільний рахунок користувача поповнять на 100 гривень. Ця кампанія діє в Україні з 25 жовтня по 31 грудня 2016 р. Всі подробиці є на сайті www.samsung.com/ua_ru/official_tv.

Повноцінний користувальницький досвід, відзначають в Samsung Electronics Україна, доступний лише у офіційно імпортованих у країну телевізорах. Тоді Smart TV відкриває нові враження і все багатство функцій, укупі з великою пропозицією різноманітного контенту.

*Під неофіційними телевізорами Smart TV (технікою/товарами тощо) розуміються товари, які не відповідають вимогам українського законодавства та/або можуть нести ризик для користувача. Неофіційні товари можуть імпортуватися як для особистого використання, а фактично — для подальшого продажу (комерційної діяльності), а значить без сплати мит і ПДВ, що призводить до недоотримання коштів бюджетом. У свою чергу, офіційно імпортована техніка призначена для реалізації на території України і імпортується із сплатою всіх мит. При цьому єдиним офіційним імпортером телевізорів Samsung є «Samsung Electronics Україна Компані».

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X