Український програміст заявив, що виклав у мережу файли з комп'ютера і смартфона Пушиліна

27 серпня 2015, 11:07
Український програміст Євген Докукін заявив, що його колегам вдалося дістати файли з комп'ютера і смартфона так званого заступника голови "Народної ради" терористичної організації ДНР Дениса Пушилина

У Facebook Докукін повідомив, що ці матеріали вже передані в СБУ.

"Виклав всі файли з комп'ютера Пушилина і дампи Skype, Viber і смс з його смартфона. Розмістив їх на ex.ua. У тому числі експортовані в csv дані з БД смс. Зробив це ще 9 серпня, але оприлюднив якраз у мій день народження", - написав програміст.

Відео дня

Докукін входить в так званих Українських Кібер Військ. Це волонтерський рух, що складається з програмістів і звичайних людей, був засноване влітку 2014 року. Його учасники зламують сайти "ДНР" і "ЛНР", копіюють інформацію з серверів МВС Росії, проникають на сайт Міноборони РФ, перехоплюють веб-камери Донбасу, Криму і Москви, підключаються до урядових комп'ютерів і техніки.

Раніше хакери з угрупування Анонімний інтернаціонал виявили, що секретна інформація Міністерства оборони РФ передавалася через публічні поштові сервіси. Завдяки цьому їм вдалося розкрити секретну інформацію про розміщення російських Іскандерів.

НВ

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X