Український браслет для моніторингу емоцій зібрав на Kickstarter 100 000 доларів

23 листопада 2016, 15:28
Пристрій, який розпізнає психічний стан людини на підставі кардіограми, підтримали 638 жертводавців

Українська команда Planexta зібрала на Kickstarter потрібні $100 000 за сім днів до кінця кампанії. Засновник компанії Євген Найштетик каже, що зараз добовий ріст суми часом досягає $11 000, пише Ain.ua.

Відео дня

Зібрані кошти компанія планує витратити на організацію виробництва — зараз йдуть переговори з декількома фабриками в Китаї.

"Ми провели ряд експериментів, розвиваючи технологію зчитування R-піків ЕКГ з однієї руки. Такі дані потрібні для аналізу варіабельності ритму серця — це популярний в медицині метод оцінки ризику серцево-судинних захворювань, предикторів захворювань і психо-емоційного стану людини", — розповідає Євген.

За його словами, вивчаючи інтервали між серцевими скороченнями, можна оцінювати роботу вегетативної нервової системи, і використовуючи математичні методи, аналізувати загальний стан людини.

У компанії називають Sence "найточнішим у світі фітнес-трекером", оскільки, за твердженням розробників, він може показувати, радіє чи сумує користувач, напружений або розслаблений, добре спав чи ні.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X