Українська Live Animations додасть доповнену реальність до дитячих книг у США

8 вересня 2017, 15:25
Вітчизняні програмісти домовилися з найбільшим видавцем дитячої літератури Сполучених Штатів, що в найкрупнішій торгівельній мережі світу продаватимуться казочки, ілюстрації яких "оживатимуть" на екранах мобільних ґаджетів

У мережі Wal-Mart (США) з’явиться низка дитячих книжок з ілюстраціями, виконаними за технологією доповненої реальності (AR) українськими розробниками з Live Animations. Про це НВ повідомили в київському представництва компанії.

Відео дня

Керівник найбільшого у США видавництва для дітей The Little Hippo Books Альберт Хауг під час свого візиту до Києва 4-6 вересня уклав відповідну угоду з українськими розробниками. За словами Людмили Троїцької з PR-відділу Live Animations, сторони домовилися про наклад у кілька десятків тисяч примірників.

Це будуть п’ять книжок: "Чарівник країни Оз", "Троє поросят", "Маша і три ведмеді", "Червона шапочка" та "Вельветовий кролик". Вони розраховані на вік від двох до п’яти років. У кожній буде по п'ять ілюстрацій, що "оживають". Українські айтішники також створити інтерактивні навчальні ігри з призовим мультфільмом в кінці.

За словами Троїцької, жодна зі згаданих книжок не продаватиметься в Україні. Їхня вартість поки що невідома. Для українського читача цієї осені компанія підготує книжку "Аліса в країні чудес". У ній буде шість "оживаючих" ілюстрацій.

Live Animations – міжнародна IT компанія, що спеціалізується на розробці продукції з доповненою реальністю для дітей. Заснована в 2014 році. У серпні 2014 вийшов у світ її перший продукт – мобільний додаток Live Photo. У червні 2016 Live Animations Corp була офіційно зареєстрована в США. З того часу компанія почала випускати свої AR-додатки по всьому світу.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X