Українська компанія отримала 200000 євро на розвиток штучного інтелекту

13 січня 2016, 11:25
Українці готові зробити свій внесок у розвиток штучного інтелекту. Інвестиційна компанія Digital Future виділила 200000 євро компанії PDNA на розвиток LifeTracker.io – ШІ, який допомагає в плануванні та управлінні справами

LifeTracker.io являє собою мобільний додаток, але платформа може працювати і з іншими інтерфейсами (з "інтернетом речей" і голосовим інтерфейсом). Це перший продукт в рамках великого проекту. Розробники планують створення платформи, здатної відобразити динаміку людської взаємодії, подібно до того як "Google відображає в статиці інформацію про світі".

Відео дня

"Додаток вивчає поведінку людини і допомагає управляти справами, зустрічами, комунікацією і контентом, в залежності від потреб і від поточного розкладу, - говорить голова компанії PDNA Михайло Нестор. Точне передбачення оффлайн-поведінки користувача – одна з ключових особливостей рішення, це дозволяє нам заздалегідь і точно нагадувати користувачеві про те, що актуально саме зараз ".

Як зазначає голова Digital Future Олексій Вітченко, на ухвалення рішення про вкладення коштів у LifeTracker.io пішло всього півгодини. "За такими високо технологічними рішеннями лежить наше цифрове майбутнє", - говорить він.

Кошти, виділені Digital Future, підуть на розробку і тестування продуктів, а також на підготовку до нових інвестицій. Над реалізацією ідеї працює 7 осіб. Результати своїх праць вони покажуть на Mobile World Congress в кінці лютого 2016.

Показати ще новини
Радіо NV
X