У жовтні намічений запуск платної версії YouTube

28 вересня 2015, 05:30
Як повідомляють автори контенту, розміщеного на відеохостингу YouTube, компанія готується до кінця жовтня ввести обіцяний сервіс платних підписок


За словами авторів, їм вже почали приходити повідомлення про майбутні зміни.

"Роками фанати YouTube говорили про те, що хочуть більше опцій при перегляді улюблених матеріалів, більше можливостей щодо підтримки улюблених авторів і, насамперед, опцію, перегляду відео без перерв на рекламу", - йдеться в листі YouTube.

Відео дня

Як повідомляє сайт 3DNews, буде впроваджена опціональна щомісячна платна підписка, завдяки якій користувачі зможуть дивитися ролики без будь-якої реклами.

За даними власників прав на відеоролики, їм запропоновано підписати згоду за новими умовами до 22 жовтня. Таким чином, вважають вони, новий сервіс буде введений не пізніше кінця жовтня.

"Як ви вже знаєте з наших попередніх листів, ми хочемо переконатися, що без реклами користувачі зможуть дивитися все ті ж відео, що з нею. Тому ми просимо вас оновити угоди з урахуванням вимог сервісу без реклами", - йдеться у повідомленні YouTube.

Як повідомлялося, керівництво відеохостингу збиралося ввести платну передплату до кінця року.

Заплативши певну суму в місяць, користувачі YouTube зможуть повністю вимкнути відтворення і показ рекламних преролів (коротких роликів, які включаються до початку відтворення основного відео) та оголошень.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X