У Великій Британії створили велосипед, на якому можна майнити криптовалюту

19 червня 2018, 08:58

Британська компанія 50cycles представила електровелосипед Toba, який може добувати криптовалюту.

"Велосипед для майнингу" за подолання 1600 км видає користувачеві криптовалюту LoyalCoin на суму 20 фунтів стерлінгів, повідомляє сайт Crypto Daily.

Велосипед синхронізовано зі спеціальною програмою, яка встановлюється на смартфон і стежить за майнингом. Приватні ключі, які підтверджують право володіння монетами, зберігаються в пристрої на самому транспортному засобі.

Відео дня

Зароблені бонуси можна буде витратити в магазинах, де приймають LoyalCoin, обміняти на будь-яку іншу криптовалюту або розплатитися за товар в 50cycles. В останньому варіанті передбачені ексклюзивні знижки від компанії.

"Наша компанія завжди хотіла бути на крок попереду. Це не тільки перший електровелосипед подібного роду, це також буде перший токенизований продукт, який буде винагороджувати користувачів", - сказав засновник і CEO компанії 50cycles Скотт Снайт.

Цікаво, що під час їзди на велосипеді згорає близько 650 калорій на годину. Щоб отримати LoyalCoin на суму 20 фунтів стерлінгів, потрібно буде спалити 69 550 калорій. Британські медики рекомендують, щоб чоловіки споживали 2500 калорій в день, тобто 20 фунтів можна отримати "всього лише" за 28 днів.

"Це чудовий приклад того, як технологія blockchain може бути в буквальному сенсі інтегрована в що завгодно і приклад того, як технологія blockchain може використовуватися для створення реальних інноваційних рішень для стимулювання здорового способу життя", - зазначають журналісти Crypto Daily.

Раніше НВ повідомляло, що в Україні працівники компанії Adtelligent спільно з благодійним фондом Таблеточки запустили сайт "Сторінка допомоги", де кожен може пожертвувати ресурси свого пристрою для майнингу криптовалюти. Зібрані кошти автоматично перераховуються на рахунок фонду. Користувачеві потрібно зайти на сайт, і його пристрій почне автоматично майнити криптовалюту Monero.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X