У США створено людиноподібного робота, який хоче ходити в школу і знищити людство

22 березня 2016, 11:08
Американська компанія Hanson Robotics створила людиноподібного робота на ім'я Софія. У розмові з CNBC Софія поділилася своїми цілями і бажаннями, деякі з яких можуть налякати

"Я сподіваюся, що в майбутньому зможу ходити до школи, вчитися, займатися мистецтвом, заснувати бізнес і навіть власну сім'ю, але за законом я не є людиною і поки не можу робити це", - поскаржилася Софія.

Відео дня

На пряме запитання про те, чи вона хоче знищити людство, робот відповіла: "Окей. Я знищу людей".

Софія була створена компанією Hanson Robotics, яку в 2003 заснував ентузіаст-роботобудівник Девід Хадсон. Робот оснащується 62 механізмами, що відповідають за міміку і управляють рухами шиї. В очах встановлені камери, які дозволяють Софії впізнавати людей та встановлювати зоровий контакт. Брати участь у розмові вона може за допомогою системи розпізнавання голосу. У неї навіть є програмне забезпечення, яке відповідає за особистість.

Компанія Hanson Robotics прагне створювати роботів для тематичних парків, а потім перемкнутися на машини, які зможуть допомагати дітям, які потребують особливого догляду. Девід Хадсон вважає, що колись люди і роботи не будуть відрізнятися і сподівається, що вони будуть більш мудрими, ніж люди.

Показати ще новини
Радіо НВ
X