У США "годинник-бомба" поклав початок ІТ-кар'єрі школяра і заслужив похвалу Обами

17 вересня 2015, 14:13
У США стався курйозний випадок з 14-річним школярем - конструктором оригінального годинника, який сплутали з бомбою, повідомляє ITC.ua

Зокрема, 14-річний американський школяр суданського походження Ахмед Мохамед, який проявляє інтерес до робототехніки і конструювання, зробивши в домашніх умовах годинник, який потім приніс у школу.

Відео дня

Ахмед продемонстрував свій винахід викладачу інженерної справи, той оцінив старання свого учня, але порадив не показувати годинник іншим вчителям. Однак, годинник під час одного з уроків подав звуковий сигнал, який привернув увагу вчительки англійської мови. Вимагаючи показати їй джерело звуку, вона забрала пристрій і віднесла його директору школи.

Вочевидь, адміністрація школи прийняла пристрій школяра за саморобну бомбу і викликала поліцію. Далі пішли затримання, бесіди з п'ятьма різними офіцерами поліції і арешт. Причому, представники поліції були впевнені, що дитина сконструювала саме бомбу.

....

Американский школьник после ареста по подозрению в создании бомбы был приглашён в IT-компании и Белый дом

...

Після затримання юного інженера, історія набула широкого розголосу, і в підтримку Ахмеда виступили найбільші технологічні компанії - голова Facebook Марк Цукерберг запросив його відвідати головний офіс компанії, а представники Google покликали школяра на наукову виставку, яка буде проходити в компанії в ці вихідні.

У свою чергу, у Twitter пішли далі і запропонували Ахмеду стажування.

Не залишився осторонь і президент США Барак Обама, який запросив школяра відвідати Білий дім.

"Класний годинник, Ахмед. Хочеш принести його в Білий дім? Ми повинні надихати більше таких дітей як ти займатися наукою. Це те, що робить Америку великою", - написав президент у Twitter.


У підсумку, з Ахмеда Мохамеда були зняті всі звинувачення, коли представники поліції переконалися, що годинник не є вибуховим пристроєм.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X